MENU
(+90)5332736683
Pts - Cts: 09:00 - 20:30

Hakkımızda


SİLVERPARK

Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen SİLVERPARK ve CHARM DÜNYASI, ilham verici ayrıntılarla donatılmış bir yaşam biçimi sunar. Her sezon gelişen ve genişleyen koleksiyonları ile saat ve aksesuara, çok çeşitli ürün gamıyla güzelliğinize güzellik katarak, sizlere renklerin büyüsünü temsil eder.
 Şıklığı ve Işıltısıyla ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla.

Sizlere bir yaşam tarzı sunmaya başlar.
Çeşitli ürün yelpazesi içinde başarı ve estetikle buluşturarak takı ve saat sektöründe modanın son trendlerini sizlere sunmayı ilke edinen SİLVERPARK  Colori saat , Max saat , co88 ve Charm Dünyası markalarıyla , yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sektördeki yerini ve kalitesini koruyup sizlere hizmet etmeye devam ediyor.
www.silverpark.com.tr web sitemizle ve sanal alışveriş platformlarında ’da TRENDYOL, HEPSİBURADA, N11 ve CİCEKSEPETİ mağazalarımızla bulunduğumuz şehrin dışına çıkarak, yeni müşterilere güzel ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir. O yüzden müşterilerimizle mümkün olduğunca ilgilenmeye çalışıyoruz. Ve çalışacağız da...

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek